ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Zimní slevy jsou skvělou příležitostí pro nákup nových oken a dveří

Okna a dveře jsou jednou z nejdůležitějších částí každé budovy. Proto vám dáváme příležitost vytvořit takové, které budou odpovídat nejen designu vašeho domova, ale také vašim očekáváním - nejen vizuálním. Nemusíte volit mezi vzhledem, bezpečností a komfortem.

Využijte zimní slevy
Až do 28.2.2021 můžete na všechny realizace využít zimní slevy, které se vztahují na vybrané produkty a služby. Využijte skvělou příležitost a ušetřete při nákupu a instalaci nových oken a dveří, které přinesou do vašeho domova tepelnou pohodu i nižší účty za energie. Nabízíme okna a dveře také pro pasivní a nízkoenergetické domy.
 
Vyberte si nové okenní profily
Nová okna vám pomohou ušetřit nemalé peníze za vytápění. Firma PVC OKNA s.ro. nabízí široké spektrum okenních profilů. Mezi zákazníky žádané produkty patří jejich stálý sortiment v podobě profilů Classic 76 a Profitline. Classic 76 je nejmodernější okenní systém vyráběný v Německu. Jeho 6- komorová konstrukce kombinuje ty nejlepší vlastnosti. Výsledkem používání těchto profilů jsou minimální tepelné ztráty a snížení nákladů na vytápění. Řada Profitline představuje 88mm plastové profily rovněž vyráběné v Něcmecku pod značkou KÖMMERLING. Jedná se o úsporná okna vhodná také pro nízkoenergetické a pasivní domy.
 
Prémiový okenní systém PROFITLINE Aluclip lze použít ve všech typech objektů. Více variant provedení umožňuje velmi individuální design fasády budovy. Zákazník má vliv na tvar a barvu konečného produktu, může si také vybrat z řady druhů skla - v závislosti na místě instalace oken, jejich slunečním světle a funkci. Pevnost hliníku zaručuje dlouhodobé a bezpečné používání. Tyto okenní profily také zajišťují vysoký stupeň těsnosti, což se přímo promítá do nižších nákladů na vytápění.
 
Dveře se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi
Za výhodnou cenu si nyní můžete pořídit i nové dveře. Novinkou společnosti PVC OKNA s.r.o. jsou dveře nové generace PROFITLINE Portal Aluclip , které vás nadchnou svými dokonalými tepelně-izolačními vlastnostmi plastových dveří a funkčností dveří hliníkových. Design hliníkové krytky těchto dveří umožní vybrat si z nepřeberného množství barev. Tyto dveře byly navrženy tak, aby maximalizovaly vlastnosti materiálů, ze kterých byly vyrobeny. Použití pokročilé mechaniky a inteligentní elektroniky při jejich výrobě nám umožňuje přizpůsobit naši nabídku rostoucím požadavkům moderní architektury.
 
Kromě nejrůznějších okenních a dveřních profilů nabízí PVC OKNA s.r.o. Širokou škálu služeb od návrhu vhodných okenních profilů až po jejich finální zapravení.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.