ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastové dveře

Dveře jsou nejdůležitější součástí ochrany vašeho bydliště, ale také první vizitkou vašeho domu či bytu. Proto by jejich výběru měli majitelé věnovat nezanedbatelnou pozornost.

Nabídka vícekomorových systémů kvalitních vchodových dveří Classic Portal 76 nebo Profitline Portal nebo hliníkových dveří od společnosti PVC OKNA s.r.o., s pobočkou v Novém Jičíně, uspokojí potřeby všech našich zákazníků bez ohledu na specifikaci požadavků na tepelně-izolační, bezpečnostní a dekorativní vlastnosti vchodových dveří. U nás si vybere skutečně každý!

 

 

Design dveří: široký výběr dveří a jejich výplní

Vždy provádíme výrobu rámu a křídla dveří včetně kování (panty, kliky, zámek) a nabízíme vám individuální design v těchto variantách provedení dveří:

Zasklení okrasnou izolační výplní od výrobců Baupartner nebo VPTrend

Zasklení sklem, vyplnění hladkou izolační výplní nebo jejich kombinací (je možno provést totéž také při rozdělení křídla příčkami).

Vyberte si ze široké nabídky plastových a hliníkových dveří společnosti PVC OKNA s.r.o., Nový Jičín! 

Barva dveří

Barvu svých dveří si zvolíte z našeho přiloženého vzorníku barev. Jednotlivé odstíny si můžete prohlédnout také osobně v nově otevřeném showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Naši obchodní zástupci jsou připraveni vám poradit s vašimi požadavky a individuálním výběrem nových vchodových dveří. S jakýmikoli dotazy nás neváhejte kontaktovat. 

Plastové a hliníkové dveře se špičkovou konstrukcí

Vyberte si plastové dveře z našich řad:

 • Plastové dveře Classic Portal 76 (76 mm profil, 6 komor, dvojsklo nebo trojsklo)
 • Plastové dveře Profitline Portal (88 mm profil, 6 komor, izolační trojsklo, středové těsnění)
 • Hliníkové dveře

Společnost PVC OKNA s.r.o., s pobočkou Nový Jičín, používá vícekomorové systémy pro výrobu vysoce kvalitních vchodových dveří a dosahuje tak nadstandardních tepelně-izolačních vlastností vchodových dveří. Technickým znakem těchto dveří je také maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability a odolnosti dveří.

Výhody systémů Classic Portal 76 a Profitline Portal

 • Silný převod zaručuje dotažení dveřního křídla do těsnění zárubně a zabraňuje tak průvanu.
 • Silné dotěsnění dveří chrání před hlukem a zabraňuje úniku tepla.
 • Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysouvají při zamknutí.
 • Dveře jsou osazeny špičkovými německými závěsy Simonswerk, které jsou seřiditelné ve třech rovinách.
 • Ocelový výsuvný hák kónického tvaru zabraňuje roztažení zárubní.
 • Pro větší odolnost zámku jsou použity kalené ocelové části.
 • Závora je upravena proti rozřezání vloženými ocelovými protáčivými kolíky.
 • Snadný převod umožňuje snadnou každodenní obsluhu, kterou pohodlně zvládnou i děti.

Použité materiály a kování

Plastové vchodové dveře běžně dodáváme s vícebodovým automatickým zámkem se třemi západkami KFV. Tyto tři západky drží křídlo pevně zavřené i v neuzamčeném stavu a zabraňují tak jeho deformacím. Při uzamčení se vysouvá závora a další dva protisměrné háky, zámek tak nabízí díky šestici uzavíratelných bodů maximální ochranu proti násilnému vniknutí do chráněného prostoru.

Pro výrobu vchodových dveří byl zvolen velmi kvalitní německý profilový systém Kömmerling a kování KFV (SIEGENIA-AUBI), které představuje špičku mezi výrobci kování. Obě společnosti jsou prověřeny naší dlouhodobou spoluprácí.

Zasklívání dveří provádíme izolačními skly celosvětového tvůrce AGC Flat Glass, případně okrasnými dveřními výplněmi od společnosti Baupartner a VP Trend. Můžeme dveře dle vašich požadavků také oddělit sloupky a příčkami včetně zasklení pevnou výplní.

Vysoká záruka na plastové dveře

Základem strategie naší společnosti je nabízet zákazníkům produkty, které se charakterizují zejména svou vysokou kvalitou. Jako důkaz vám nabízíme 10letou záruku na stálost vlastností profilu a na izolační skla, na bezporuchovou funkci kování pak 5 let.

O škále možností a typech zasklené vám mohou více sdělit naši obchodní zástupci, kteří vám nabídnout takové řešení, které bude přesně dle vašich požadavků. Neváhejte nás proto kontaktovat a obrátit se na nás s jakýmikoli dotazy. 

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.