ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastová okna a dveře Nový Jičín

Plastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový Jičín

Profesionální a zavednou, prověřenou a snad že prý i oblíbenou značku PVC OKNA najdete také u nás v Novém Jičíně.
Vítejte a pojďte dál. Virtuálně, nebo přímo. Stačí vzít "za kliku".

Zprostředkujeme vám všechno, co správná okenářská firma nabízí. Konzultaci, zaměření, prodej, výrobu. Tím vším se totiž už dlouhou řadu let zabýváme na profesionální úrovni. Naši zákazníci se na nás obracejí již od roku 1995, boom pak nastal v roce 2005, kdy jsme naplno rozjeli vlastní výrobu plastových oken a dveří. Za vším, co děláme, si stojíme. Jsme držitelé certifikátu řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Naše výrobky jsou také potvrzeny certifikační ČNS EN 746077.  Sledujeme trendy a novinky. Obracet se na nás mohou majitelé tradičních domů, ale i pasivních a nízkoenergetických domů. Plastová okna máme pro každého. Ne jen na Moravě. V našem portfoliu najdete také okna hliníková.

Plastová okna a dveře Nový Jičín

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plasových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Pestrá nabídka plastových dveří a oken

V otázce výroby a prodeje plastových oken se opravdu snažíme vyhovět každému zákazníkovi. I to nás řadí k předním hráčům na trhu. Známe trendy, víme, co se nosí, co se staví a co zákazník chce. Každé přání je pro nás okenářská výzva. Proto se vůbec nebojte, pokud si myslíte, že máte atypický požadavek na plastová okna, dveře, nebo hliníková okna. Máme několik produktových řad. Ty vyhovují běžným požadavkům na prostup tepla, ale také nejnáročnějším, specifickým a individuálním požadavkům našich zákazníků, kladených na pasivní a nízkoenergetické stavby.

Do své nabídky standardně zahrnujeme:

  • Možná řešení pro požadavky na prostup tepla Uw až 0,71 W/ m2K u pasivních a nízkoenergetických domů
  • Možná řešení pro běžné nároky na prostup tepla Uw minimálně 1,2 W/ m2K
  • Možná volba z více než šesti typů provedení v řadě plastových oken

Prověření a testy plastových oken a dveří

Na základě našich zkušeností, díky zaměstnancům a dlouhodobému využívání získaného know-how, ale především díky použitým technologií disponujeme kvalitou našich produktů. Nejdůležitějším testem vlastností výrobku jsou však zkoušky a testování ve zlínském Centru stavebního inženýrství. Bližší informace Vám rádi poskytneme na pobočce v Nové Jičíně.

Vysoká kvalita, špičkové technologie inovativní přístup, a dlouholetá záruka k vašim službám

Především pro spokojenost našich zákazníků si zakládáme také na dobré spolupráci s dodavateli. Proto jsou velmi důležité dodávané systémy, které nám právě dodavatelé poskytují. Jde o velmi kvalitní německé systémy - KÖMMERLING a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Chceme nabízet všem našim zákazníkům opravdu to nejspolehlivější, nejlepší a nejkvalitnější. Proto garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností izolačních skel a okenních profilů. Další, tentokrát pětiletá záruka je udělena na bezporuchovou funkčnost kování.

Zelená úsporám

Firma PVC OKNA s.r.o. zahájila jako první společnost v České republice výrobu plastových oken a dveří v roce 2010 s prostupem tepla až Uw = 0,82 W/m2K. Stejně tak již od začátku nabízí možnosti žádat o dotace z programu „Zelená úsporám“, byla naše společnost v tomto programu registrována se všemi svými produkty z produktového portfolia.

Program stále pokračuje pod názvem "Nová zelená úsporám" a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy je možné až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Poradíme Vám a pomůžeme. Jsme tu pro Vás na pobočce v Novém Jičíně.

Naše další pobočky


Slovníček pojmů plastových oken

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro Vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.


Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří..
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o vlastnostech

Dotace z EU

V roce 2017 jsme dokončili rekonstrukci výrobního objektu v obci Hájov. Na tuto rekonstrukci jsme obdrželi dotaci z projektů Evropské unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Podrobnosti k projektu naleznete zde.  

Cíl a zaměření Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost:

Cílem Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je dosažení konkurenceschopné a udržitelné ekonomiky založené na znalostech a inovacích. Pojem „konkurenceschopný“ zahrnuje schopnost místních firem prosazovat se na světových trzích a vytvářet dostatek pracovních míst. Pojem „udržitelný“ zvýrazňuje dlouhodobý horizont konkurenční schopnosti, což zahrnuje mj. i environmentální dimenzi hospodářského rozvoje.

Program je zaměřený na rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace, rozvoj podnikání a konkurence schopnosti malých a středních podniků, energetické úspory a rozvoj vysokorychlostních přístupových sítí k internetu a informačních a komunikačních technologií.

Více informací o Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost naleznete např. na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Plastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový JičínPlastová okna a dveře Nový Jičín

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.