ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Dokončování novostaveb a profilace s trojskly

Bylo by krásné otočit kouzelným prstenem a bydlet v dokonalém domě, který jsme si vysnili. Problém je, že život není pohádka a stavba domu to již teprve ne.


Vyšší level bydlení

V současné době se skutečně setkáváme s různým materiálem, který je nadmíru šetrný k životnímu prostředí. Vznikají i různé projekty, kdy se mohou během krátké doby objevit krásné, moderní a efektivní stavby rodinných domů. V podstatě takové projekty vznikají již řádku let. Na podzim obvykle probíhá tzv. uzavírání novostaveb. Důraz se klade nejen na vzhled, ale právě na konstrukční, technické a také technologické řešení. Možná by stálo za úvahu, že je nesmírně důležité se zaměřit i na okna nebo dveře, které jsou v podstatě viditelnou součástí.
 

Okna v moderním stylu přináší jen klady

Na výrobu oken se dávno nepoužívá jen dřevo. Objevují se totiž daleko modernější výrobky, které tvoří plast nebo i plast s hliníkovým opláštěním např. Profitiline Aluclip od společnosti PVC OKNA s.r.o.. Také díky moderní technologii toho nabízí svým uživatelům daleko více. Například velkou výhodou takové konstrukce je vyšší statická únosnost. Profilace s trojskly přináší velké možnosti a navíc skvělé tepelně izolační vlastnosti. Navíc se skutečně k novostavbám nebo i k možným rekonstrukcím domu hodí a navíc jim nechybí registrace v programu Nová zelená úsporám. Tím by se též mohl výrazně ovlivnit celkový výsledek.


Další bonusové body:

-  Plastová okna s hliníkovým opláštěním Profitline Aluclip nabízí bohatou škálu barev, tudíž by se dal vhodně přizpůsobit celkovému designu budovy.

-  Má  optimální izolační hodnoty, stejně tak jako plastový profilový systém se středovým těsněním Profitline.

-  Je odolný proti povětrnostním vlivům.

-  Vyniká snadnou údržbou.

-  Plastová okna zajistí optimální tepelnou a zvukovou izolaci.

-  Vyrobit se dají různé rozměry oken.


Posuvné dveře do ráje

Většinou u novostaveb se počítá s tím, že se navrhují tak, aby byl i možný vstup do zahrady nebo ven na terasu. Velmi elegantní a praktické jsou zdvižně-posuvné dveře, které mají schopnost propustit co nejvíce světla do místnosti. Se Superline Premidoor rozhodně nikdo chybu neudělá. Vynikají tepelnou a protihlukovou izolací, stabilitou a vynikající těsností. A opět v jejich výrobě vyniká ekologie. Také je možný výběr z různých možností provedení, tak aby se přizpůsobily celkové architektuře domu.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.