ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Využijte krásné počasí k výměně oken či dveří

Předchozí článek jsme věnovali návštěvě některých našich realizovaných zakázek, kde jste si mohli prohlédnout reálné fotografie naší práce a zároveň jsme vám přiblížili o jaká konkrétní plastová okna, plastové dveře či předokenní zábradlí, se jedná.
 

Připravte svůj domov na příchod zimy

Nyní bychom všem našim stálým či budoucím zákazníkům rádi připomněli, že krásné počasí o prázdninách je sice příjemné strávit u vody nebo u přátel na zahradě při grilování, nicméně je třeba myslet i na to, že léto uteče jako voda a bude třeba myslet na případnou výměnu plastových oken a dveří. Mnoho lidí nechá výměnu těchto věcí na období podzimu, když už zima neodbytně začne klepat na dveře.
 

Výhody včasného zajištění výměny oken i dveří

V prvé řadě je nutné si uvědomit informaci z předchozího odstavce. Tím, že plno lidí začne s výměnou plastových oken či dveří na podzim, budou přeplněné kapacity kvalitních firem, které meritu věci opravdu rozumí a zároveň vám dokáží poradit, vysvětlit a především vyhovět všem vašim přáním ohledně realizace zakázky. Mimo jiné jsou v období před koncem kalendářního roku delší dodací lhůty, než jsou v období léta a zároveň vzhledem k počtu zakázek nebudou tak výhodné ceny, jako u nás naleznete právě nyní. 
 

Energeticky úsporná okna a dveře

Pokud již uvažujete nad výměnou oken či dveří, určitě vás zaujmou ty, které vám pomohou snížit vaše náklady na vytápění. Je obecně známo, že starými okny uniká 35-40% tepla. Nová plastová okna vám pomohou snížit ztráty a navíc vás dokáží lépe izolovat od hluku zvenčí.

V naší nabídce naleznete energeticky úsporná řešení z řady PROFITLINE pro plastová okna a PROFITLINE PORTAL pro plastové dveře. Jedná se o špičkový německý produkt, okna i dveře jsou zasklena výhradně izolačním trojsklem plněným argonem. Oba výrobky jsou registrovány v programu Zelená úsporám.

Další řadou úsporných oken a dveří je řada PROFITLINE Aluclip. Jedná se prémiový okenní a dveřní systém navržený pro ty nejnáročnější zákazníky. Elegantně kombinuje vzhled a funkčnost hliníkových oken se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi oken plastových. Nespornou výhodou je i široká škála barevného provedení. Okna jsou stejně jako výše uvedené z řady ProfitLine zasklená izolačním trojskem a taktéz jsou registrována v programu Zelená úsporám. 
 

Nezapomínejte na zajištění příslušenství 

Netýká se vás výměna plastových oken ani dveří? Léto je ideální i pro instalace doplňků a příslušenství jakými jsou např.:

  • vnitřní žaluzie

  • sítě proti hmyzu

  • posuvné či rolovací sítě

  • vnější nebo vnitřní okenní parapety 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naši zákazníci jsou pro nás priorita číslo jedna, a proto si na Vás vyhradíme čas, abychom zodpověděli všechny vaše případné dotazy či nejasnosti. K dispozici Vám jsme na našem e-mailu info@pvcokna.cz, nebo na čísle 605 182 035.

 

Váš tým PVC OKNA s.r.o.

Naše společnost se již 25 let zabývá především instalací plastových oken a dveří vč. doplňků. Najdete nás ve Frenštátu pod Radhoštěm, ale působíme po celé Moravě a Slezsku. Navštívit nás můžete i na našich dalších pobočkách v Olomouci, Ostravě a Novém Jičíně. 

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství. 

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.